Zamana Meydan Okuyun

ZAMANDA GERİ SAYIM BAŞLIYOR…

Tıptaki gelişme ve yeni tedavi yöntemleri sayesinde artık insan ömrünün uzaması sağlanıyor. Uzun ve sağlıklı yaşamın sırrı ise kaliteli bir şekilde yaş almaktan geçiyor. Yaşlanmanın getirdiği etkileri yavaşlatmak ve mümkün olduğunca engelleyebilmek elimizde…

ZAMANA MEYDAN OKUYUN!

Liv Stop Aging Programı tıpta değişen dinamikler, yeni uygulamalar ve cerrahi yöntemleri titiz bir planlama ve

yaklaşımla organize ederek, zamanın etkilerini yavaşlatıyor ve geriye doğru çeviriyor. Uzman hekimlerimiz

bu yolculukta sizlere her adımda rehberlik ediyor…

Hem gençleşin hem güzelleşin

Yeni bir hayata başlangıç yapmak mümkün…

Sağlık, güzellik, estetik programlarını içinde barından Liv Stop Aging ile kendiniz için adımlar atarken gençliği de yakalayacaksınız. Kişiye özel olarak adım adım yapılacak planlama, bazal metabolik durumunuzun ölçümlenmesi sonucunda ortaya çıkacak verilerle, uzman hekimler tarafından oluşturularak sizlerle paylaşılacak.

İyiliğiniz için çalışıyoruz

Liv Stop Aging,  kişiye özel oluşturulmuş “Yenilenme Programı” ile tepeden tırnağa bir iyilik hali vadediyor. Liv Stop Aging Programı tıpta değişen dinamikler ve son teknolojiler, yeni uygulamalar ve cerrahi yöntemleri kişiye özel bir planlama ve yaklaşımla organize ederek zamanın etkilerini yavaşlatıyor hatta geriye çeviriyor.

Yalnız hissetmeyeceksiniz

Sağlık ve güzellik için çıktığınız bu yolculukta hiç yalnız kalmayacaksınız. Programın koordinasyon ekibi sayesinde, sizin belirttiğiniz ihtiyaçlar ve hekimlerin değerlendirmeleriyle ortaya çıkan sonuçların birleşimi ile program en efektif şekilde biçimleniyor. Programa danışan bireyle yapılan görüşmeler sonrasında bir zaman planlaması oluşturularak tüm adımlar gerçekleştiriliyor. İşlemleriniz bitene kadar yanınızda olacak Liv Stop Aging temsilcileri hem güvende hissetmenizi sağlayacak hem de gerekli duygusal ve fiziksel desteği vererek konforunuzu en üst seviyeye taşıyacak.

360 derece yenilenerek gençleşin

Sağlıklı ve uzun yaşamak, kaliteli bir hayat sürmek için pek çok şeye dikkat etmek gerekiyor. Doğru ve sağlıklı beslenme, kilo kontrolü, toksinlerden arınma, düzenli egzersizler, kaliteli bir uyku düzeni, stresten arınma, enfeksiyon ve travmalardan korunma, sağlıklı  bir cinsel hayat, doğru ve düzenli çalışan bir metabolizma, yaşlanma sürecinde ortaya çıkan fizyolojik hormon eksikliğinin yerine konulması büyük önem taşıyor. Tüm bunların takibinin de profesyonel bir sağlık ekibi ile yapılması gerekiyor. Liv Stop Aging Programı’nda uzman hekimler tarafından yapılan takip ve tedavi programları ile genç ve sağlıklı olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Kişiye özel programlar

Odağımızda hastayı 360 derece kucaklayan kişiye özel ve bilimsel bir yaklaşım bulunuyor. Kimi zaman sağlık sebebi ile kimi zaman da daha iyi görünmek amacıyla adımlar atıyoruz. Hayalimizdeki “iyi ve sağlıklı ” görüntüye kavuşmak için emin ellerde olmak, mükemmel bir sonuca ulaşmanın en önemli püf noktasını oluşturuyor.

Hayat bir “DENGEDE” kalma hali…

Yani kişinin kendi iç dinamiklerini ve fiziksel süreçlerini belli bir “İyilik” halinde dengede tutabilmesi… Biz de bu mutlak denge ve iyilik halini baz alarak “Yenilenme programı” oluşturduk. Yaşın ilerlemesini durduramasak bile yavaşlatmak, zamana meydan okumak, gençliği, sağlığı daha uzun süre korumak mümkün…